Search
Close this search box.

Katalog produktů

O nás

Firma Pavel Serbousek byla založena roku 1990 a má více než 30 letou tradici v prodeji a servisu špičkových strojů. Jsme hrdí na spokojené zákazníky, kteří se k nám pravidelně vrací a využívají našich služeb.

Specializujeme se na prodej a servis špičkových strojů, které dobře známe a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naši technici pravidelně absolvují školení u výrobců prodávaných značek, aby vám mohli poskytnout ty nejlepší služby.

Jsme rodinná firma a naše hodnoty spočívají v dlouhodobém udržitelném rozvoji. Prioritou naší prodejny a servisu je Vaše spokojenost. Pokud oceníte kvalitu a precizní práci, jste u nás správně!

Těšíme se na Vaši návštěvu v naší kamenné prodejně a servisu.

Servis

Jsme autorizovanou prodejnou a servisem, který poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis pro všechny stroje zakoupené u nás. Jsme hrdí na naši odbornost v oblasti značek jako STIGA, HONDA, VARI a LASKI. Naši technici jsou také k dispozici pro servis značky MTD (včetně YardMan, CubCadet) po předchozí dohodě.

Specializujeme se také na opravy elektrického ručního nářadí od předních značek jako jsou BOSCH, Makita, Kärcher a další. Při každé opravě používáme pouze kvalitní originální náhradní díly a spotřební materiál, abychom zajistili optimální výkon a dlouhou životnost vašich zařízení.

Pilové řetězy jsou broušeny na profesionální brusce OREGON, což zaručuje precizní a kvalitní výsledky.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte nás kontaktovat osobně v naší prodejně, nebo prostřednictvím e-mailu či telefonicky.

Naše hlavní poslání je zajistit spokojenost každého zákazníka. Pokud oceňujete kvalitu a precizní práci, jste u nás vítáni! Těšíme se na setkání s vámi v naší kamenné prodejně a servisu.