Search
Close this search box.

Jsme Vaším jedinečným partnerem pro veškeré potřeby ohledně zahradní techniky a elektrického ručního nářadí. S hrdostí jsme autorizovanou prodejnou a servisem, který se specializuje na poskytování kompletního záručního a pozáručního servisu pro špičkové značky jako STIGA, HONDA, VARI a LASKI. Naši zkušení technici jsou také k dispozici pro servis značky MTD (včetně YardMan a CubCadet).

Naše služby zahrnují opravy elektrického ručního nářadí od předních výrobců jako jsou BOSCH, Makita, Kärcher a další. S důrazem na kvalitu a spolehlivost používáme originální náhradní díly a spotřební materiál, abychom zajistili optimální výkon a dlouhou životnost vašeho vybavení.

S naší profesionální bruskou OREGON jsme schopni zajištovat precizní a kvalitní broušení pilových řetězů pro vaše potřeby.

Pokud máte jakékoli dotazy, potřebujete poradit nebo vás zajímá něco specifického ohledně servisu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi Vám poskytneme veškeré informace a pomoc, kterou potřebujete. Vaše spokojenost je naší prioritou a těšíme se na setkání s Vámi v naší kamenné prodejně a servisu.